ארטלנד- הבית לחובבי הסריגה והאומנות


חובבי סריגה מושבעים? רוצים להתחיל לסרוג אבל לא יודעים מאיפה להשיג חומרים איכותיים? מחפשים השראות וחומרי אומנות ליצירה הבאה שלכם? מחפשים יצירת הדבקת יהלומים? הגעתם למקום הנכון!

ארטלנד היא חברה שמייבאת חומרי סריגה ויצירה לאומנות ועבודות יד. אנחנו מקפידים להציע באתר שלנו חומרים איכותיים בלבד, ושמים דגש על מחזור ואקולוגיה. לכן, תוכלו למצוא אצלנו גם חוטי סריגה ממוחזרים, איכותיים ביותר.

האתר של ארטלנד

באתר אפשר למצוא את כל סוגי חומרי הסריגה והיצירה שאנחנו מייבאים, לפי קטגוריות וסוגים. כדי שתוכלו לבחור ולמצוא את מה שאתם צריכים ומחפשים, אנחנו מקפידים לשמור על גיוון של חומרים שונים בצבעים שונים, ולעזור לכם להבין את ההבדלים בניהם בעזרת המידע שיש באתר.

חוטי סריגה, למשל, זו קטגוריה רחבה, כיוון שיש חוטים שונים שמתאימים לסוגי סריגה שונים. למשל ישנם חוטי צמר שמתאימים לסריגת בגדים, חוטי טריקו שמתאימים לסריגה של דברים גדולים כמו שטיחים ותיקים, חוטי מקרמה ועוד.

קצת על חוטי סריגה

גם בתוך קטגוריית החוטים אפשר למצוא סוגים שונים של אותו החוט, כמו למשל סוגי צמר שונים שיש ביניהם הבדלים ברכות, או בייעוד שלהם. באתר אפשר למצוא חוטי צמר מיועדים לבגדי תינוקות, שלא מוציאים פלומות לאחר הכביסה, וכך תינוקות לא יכולים ללעוס את הבד ולהיחנק ממנו.

ישנם הבדלים גם בין חוטי טריקו שמגולגלים סביב גליל, ובין חוטי טריקו פרוסים. חוטי טריקו שמגיעים בצורה פרוסה מתאימים ליצירות יותר מדויקות וייתנו תוצר נקי יותר, אך הם קשים ומאתגרים יותר לסריגה.

בקטגוריית חוטי המקרמה אפשר למצוא חוט מקרמה שזור, שזהו חוט שמתאים ליצירות המיועדות לשאת משקלים כבדים וזקוקות לתמיכה, כמו תיקים ומעמדי עציצים. את חוטי המקרמה אפשר לפרום די בקלות והם נוחים מאוד לעבודה.

מוצרים נוספים וחומרי יצירות נוספים

ארטלנד היא חנות שמציעה הרבה יותר מרק סוגי חוטים שונים לסריגה. ניתן למצוא בחנות גם את כל המוצרים הנוספים שמלווים את תהליך הסריגה והיצירה. באתר יש מגוון של מסרגות בגדלים שונים ומחומרים שונים, המיועדות לצורות סריגה שונות.

בנוסף, קיים קטלוג גובלנים רחב שמתאימים לרקמות למי שמעוניין להתנסות בסוג האומנות העדין הזה. וכן ניתן למצוא ערכה לשיבוץ יהלומים- יצירה מתאימה במיוחד לילדים ולמבוגרים צעירים שאוהבים ליצור.

חוטי סריגה מגוונים