גובלנים לרקמה - קיטים למלאכת יד


מבין כל פריטי הנוי המרשימים שאפשר לרקום בצורה עצמאית, גובלן לרקמה הוא המעניין ביותר. מדובר בשטיח או אריג עשוי צמר עם תמונות ארוגות בתוכו. היופי שבגובלנים מתבטא בצורות המרשימות שאפשר לרקום עליהם. עם זאת, יש צורך בקניית ערכת גובלן עם חוטים כדי לייצר גובלנים איכותיים ומרשימים במיוחד.

המקום הנכון לגובלנים לרקמה

גובלנים יכולים להיעשות בכמה צורות ודרכים, וניתן גם לעבוד עם חוטי טריקו איכותיים, מאותו חומר שעשויות מרבית החולצות שאנו לובשים. אצלנו בארטלנד גובלנים לרקמה מוצעים בכל סוג ומידה, מגוון עצום של אפשרויות. אפשר לשחק עם הצורה, עם גודל התמונה, וכמובן לבחור בתמונות אישיות ולא רק בתמונות סטנדרטיות, כדי לייצר משהו אישי ונעים יותר. 

כאשר מחפשים אחר חנות גובלנים לרקמה אפשר לראות הרבה אפשרויות, אך רק בארטלנד מקבלים את מעטפת השירותים הטובה והאיכותית ביותר. בארטלנד אפשר למצוא מגוון עצום של אפשרויות מבחינת מכשור וחומרי גלם, ובסופו של דבר, לקבל את הכלים לעשות גובלנים מרשימים הן בגודל והן בנראות שלהם.

היופי והאיכות של גובלן לרקמה

כאשר קונים גובלן לרקמה צריך לשים לב לכמה דברים. ראשית, אפשר לקנות גובלן בהרבה מאוד גדלים, ושנית, צריך לשים לב לאיור. יש אפילו אפשרות לשלוח תמונה ולבקש מאנשי מקצוע לרקום לך אותה על גובלן. מנגד, יש עדיין הרבה אנשים שמעוניינים בציוד מקצועי ליצירת גובלנים.

אפשר לקנות ערכת גובלן עם חוטים ולייצר את הגובלן שלכם בכל צורה וצבע שתרצו. בחיפוש אחר חנות גובלנים לרקמה אפשר לראות כי ארטלנד מספקת את השירות הטוב והנכון ביותר לאנשים. בארטלנד אפשר למצוא כמות אדירה של מוצרי גובלן ורקמות שונות, ולהצליח לייצר תוצרים איכותיים במיוחד, אשר מחזיקים הרבה שנים. המוצרים מתאימים לילדים ומבוגרים כאחד, ויכולים להיות לנוי, או אפילו להיות פרקטיים למשחק עבור ילדים.

ערכת גובלן עם חוטים - מיוחד ואיכותי

בד גובלן למכירה חייב להיות בד איכותי במיוחד. כדי להצליח לרקום אותו כמו שצריך ולהשתמש בו למשך תקופה, הוא חייב להיות חזק ועמיד במיוחד. גובלנים ליצירה יש מכל הסוגים, ולכן, גובלן לרקמה יכול להיות פריט שהוא מיוחד ויחיד במינו.

בכל התחום של עבודת יד גובלן תמיד מצליח להתבלט ולהיות יוצא דופן. מדובר בפריטים קטנים, אך ייחודיים, שמצליחים להעביר מסר בצורה מאוד מתוחכמת. כל מי שרוצה ליצור, ולהתחיל בצורה מעניינת, אך עם הרבה עוצמה, יכול להתחיל עם יצירות גובלנים שונות, שיכולות להיות מתנה נהדרת להרבה מאוד אנשים, ולהוות אתגר שהוא אינו קשה מדי עבור מתחילים.

צוות "ארטלנד" עומד לרשותכם ומעניק שירות מכל הלב על מנת לבצע את ההתאמה המושלמת בין מוצרי החנות לבין צרכי הלקוח. קניית ערכת גובלן עם חוטים בארטלנד תסתיים עם מוצרי גובלן מרשימים שיכולים להתאים לכל אחד מאיתנו.


בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

מעבר לקופה

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו, וקבלו עדכונים, הטבות ומבצעים

מאשר קבלת דיוורים